Pro všechny milovaný holčičky

"Oblékni se sama, už jsi velká." "Mě to tady nejde."   "Když sis to zašmodrchala, tak si to rozvaž sama." SLZIČKY, ZAŤATÁ  PUSINKA A  HOLČIČKA TO ZKOUŠÍ DÁL SAMA. Je jí přece  osm, umí to, ale teď to zrovna nejde.

"TATÍNKU, ty lyže jsou těžký."  "Na horách si každý nosí svoje věci. Tak pojď, ať už tam jsme"  Slzičky, zaťatá pusinka a nese dál.   

"TATÍNKU, slíbil jsi mi, že spolu uvaříme pudink." "Jo, určitě, uvaříme i dva."  Slzičky, zaťatá  pusinka, dnes večer to snad již vyjde. 

"TATÍNKU, au, mě to nejde se obout, bolí mě noha, ty lyžáky jsou úzký." "Jestli  chceš pomoc, tak si o ni řekni. " Slzičky, zaťatá  pusinka a zkouší se obout dál sama.

"TATÍNKU, já už nemůžu, lyžujeme již dlouho." "Když už nemůžeš, tak přidej, na horách nejsme každý den."   Slzičky, zaťatá  pusinka a lyžuje dál, chce být s tatínkem. 

"TATÍNKU, už budeme v restauraci?"  "Jestli chceš jíst, tak nekecej a šlapej." Slzičky, zaťatá  pusinka a dobíhá milovaného tatínka. 

.......V restauraci HOLČIČKA USÍNÁ,  unavená, s hlavou  na stole.....

 

 PRO VŠECHNY HOLČIČKAMA MILOVANÉ TATÍNKY 

My jsme opravdu ještě malé a neunesem toho tolik, opravdu máme kratší nohy a vše se zdá mnohem dál a větší.  My opravdu toužíme po tom, aby jsi nám jen trochu pomohl. Aby si viděl,  že už to umíme.  A když nám to nejde, tak prosím nám jen s láskou řekni:  "TAK UKAŽ,  PODÍVÁME SE NA TO SPOLU"  a každý problém je již z poloviny vyřešený.  

 

==  Každá nedosycená otcovská láska nám totiž uzavírá srdíčko. Přesto budem zkoušet si ji získat, a budem mazanější.

==  Ale nediv se, proč nám pak nevycházejí vztahy, když jsme velké. 

==  Už nikdy si neřekneme o pomoc. Už nikdy nebudeme vědět,  jak přijímat lásku našeho muže.

==  Už budem jen vydírat a manipulovat, abychom dostaly pozornost. Ale jak ji dostaneme, nebudem vědět,  co s tím. 

 

Tatínku, ukaž mi trochu tvojí lásky,  ať se naučím přijímat lásku,  ukaž mi objetí,  ať vím,  jak to vypadá, tatínku pomoz mi, ať  až budu velká, vím,  že tak je to v pořádku. 

 

❤❤ Já to zvládnu i sama až budu velká, ale nechat si pomoct od muže, nechat se obejmout,  z nás bude dělat harmonický pár ❤❤

 

Mnoho šťastných  dcer  přeje 

Lucie Kubů 

 

Foto Tomáš Mach, vyfotil svoji milovanou dceru.

Zanechat komentář