Další báječné ohlasy:


Přidejte i vy svou referenci, pomůžete tak s výběrem dalším zákazníkům. Napište na mail Luciasmagnolia@gmail.com

děkuji Lucie Kubů z Vrbiček

PS. jsem ráda za každou referenci. Moje práce zasahuje do velmi intimních prostorů ženy a ne každá je připravená se s námi podělit. Proto ráda vyjadřuji vděčnost každé ženě, která mi napsala, i když anonymně, nebo jen se jménem. 

 

 

 

březen 2024

 Hezký večer, ještě jednou bych chtěla poděkovat za andělku. Když jsem byla najednou nucena ulehnout se zánětem dutin do postele, má zábava byla brouzdání po netu a nějakou náhodou jsem se ocitla na vašich stránkách. Narazila i na Vaše panenky - andělky sebepéče, nejdříve jsem si říkala, co to jako je?🤷🏻‍♀️Prohlídla vše a řekla si, tak kterou si vyberu😂😂 jako ze srandy. Jsem si říkala, že nic takového nepotřebuji, jedna mě teda ale dost oslovila, říkala jsem si ta je jak zářivě slunce. A šla brouzdat na jiná zajímavější témata. No bohužel jsem se spletla, ta panenka mi nesla vůbec z hlavy, stránky jsem navštívila ještě 3x minimálně a pak napsala dotaz na obchod. Co myslíte? Andělku jsem si koupila a vůbec nelituji a hlavně všem nerozhodným jedine doporucuji👌

Jako neuvěřitelné překvapeni bylo i to, když panenka dorazila, luxusní balení se stuhami v mých oblíbených barvách… a když jsem panenku vyndala nestačila se divit, nohy andělky vypadají jako moje hubené🤔🤔, náhoda? Nemyslím …
Je fajn mít takového osobního strážce🫶😉 s osobním poselstvím, mandalou a dopisem, jak s andělkou pracovat. Koupě ani vteřinu nelituji, mám ji v posteli🤭🤭, manžel ale nic neříká, no. Jsem mu to vysvětlila, že každá čarodějka musí mít svou andělku 🤣❤️❤️.
Myslím, že je to i krásný dárek pro někoho."

Kateřina, únor 2024

 reference na čaje z Vrbicek

Dana Zajíčková

listopad 2023

 

listopad 2023

 
michaela RybovičováMilá Lucko, 
chci ti moc poděkovat za krásný rituál díky kterému jsem si našla svoji Panenku sebepéče a kazetku k ucelení mě. Cestou k tobě jsem se těšila a zároveň jsem cítila nervozitu se setkání s moji Panenkou. Předem jsem vůbec nevěděla jak bude vypadat, ale věděla jsem, že to bude moje hluboké já. Když nastal ten okamžik, a řekla jsem to je Ona, ucítila jsem úlevu a vnitřní pevný postoj doprovázený slzami štěstí. Musím říct, že jak panenka tak dárečky vybrané pro mě jsem začala vnímat jak se věcí/situace začali hezky čistit a rovnat. 
Tuto hlubokou zkušenost jsem se rozhodla sdělit, protože vnímám, že každá žena potřebuje svoji Panenku. Samozřejmě díky za tvoje čaje a zkušenosti. Jsou fakt boží. Moc ti děkuji.
Zdravím všechny
Michaela Rybovičová
listopad 2023

 

Alena Hanušová

září 2023

 Šárka reference na Danu KH
Kristýna ČervenáMilá Lucko, 
velmi oceňuji Tvůj cit pro lidi a empatii, se kterou vedeš svá cvičení a meditace. Velmi cenný je pro mě pocit přijetí, který zde zažívám. Je přínosné, že u každého ze cviků vysvětluješ nejen jeho fyziologickou podstatu (důležitou pro fyzické provedení), ale i psychický smysl a duchovní přesah, čerpající z moudrosti našich předků i z východních filosofií. Děkuji a jsem vděčná za světlo a energii, které naše setkání přinášejí. 

Kristýna Červená, duben 2023
kristyna.konarova@email.

 

Radka Rossmanitová - reference na kurz Mohendžodáro u Lucie Kubů z Vrbiček

V loňském roce jsem u Lucky prošla kurzem Mohendžodára. Byla jsem v té době čerstvě po rozchodu, rozkolísaná a úzkostná. Už po prvním setkání jsem věděla, že jsem správně. Po dlouhé době jsem prospala noc, aniž by mne vzbudila úzkost. Ženské cviky s prociťováním sama sebe, pohybové meditace, tanec, ukotvenost a přirozené vyzařování Lucky mi bylo velkou inspirací pro nové životní období. Mohendžodárem každý den začínám a je mi obrovskou pomůckou pro přijímání měnících stavů přes celý den, necítit pocit viny, když se královna na chvíli změní v čarodějnici. Pohybové meditace vedené Luckou na youtube mi pravidelně ulevují od nepříjemných pocitů. Jsem vděčná, že je tu žena, která tolik rozumí mým ženským pocitům.

Radka Rossmanitová, duben 2023

kateřina Balážová

Lucie je úžasná zářivá žena, která mi přišla do života úplnou "náhodou", za níž jsem velmi vděčná! Každé naše setkání je přínosné a inspirativní. Na mé cestě mě Lucie podpořila zejména prostřednictvím panenky s kazetkou, ale za důležité považuji také seznámení s Mohendžodáro, intuitivní vhledy a podnětné rozhovory. Děkuji 🙂

Kateřina Balážová, duben 2023

 bylinková den pro ženy na štiříně

Dana, září 2022

reference na bylinný čaj od lucie kubu z Vrbicek
září 2022
Alena Hanušová

 

 Lucii patří velké Díky. Měla jsem babičku 75let ve velmi těžkém stavu. Během Covidu ji zjistili boreliózu ve velmi pokročilém stadiu. Po dobrání atb ji neměli, co jiného nabídnout a doporučili ji vyhledat jiného doktora. Na doporučení Karolíny R. jsem se obrátila na Lucii. Padla mi podle profilu do noty. Poradila mi pár tipů, jak babičce pomoci. Věděla jsem, že ji není dobře fyzicky, už vůbec ne po psychické stránce. Nakoupila jsem tinktury, byliny a po 3 dnech babička hlásila zlepšení, po 3 týdnech už vstávala z postele bez bolestí a začala poletovat na zahradě, dokonce vysadila léky na bolest. Vesele pokračuje v samoléčbě.. ještě jednou díky Luci.

Lucie H., 

září 2022

 

 
lucie horenska reference na kazetku ženství
Na první pohled jsem se zamilovala do panenky, která čekala právě na mě. Její jméno je Andělka a přesně to odpovídá mému navrácení se zpět k sobě a ke komunikaci s dalšími bytostmi. Moc jsem se na ni těšila. Když mi přišla i s celou kazetkou, byla jsem dojatá. Cítila jsem velkou míru pozornosti a lásky, kterou Luci do kazetky vložila. Dopis, který je věnován jen a jen mně, mě zahřál u srdce a velmi ráda se k němu vracím. Všechny věcičky, které jsem v kazetce měla, využívám téměř každý den s myšlenkou na sebe a užívám si tu péči, kterou jsem si leta odpírala.
Děkuju Luci za takový skvělý nápad a moc se těším, až kazetkami obdaruji svoje dcery, až přijde jejich čas. Doporučuju každé ženě, aby obdarovala sebe a zároveň všem dívkám, aby měly tak krásný start do etapy svého ženství.

Lucie Horenská, červen 2022
www.luciehorenska.cz

 

 

zara zohrabian

Dlouho jsem měla pocit, že můj muž neví, koho má vedle sebe. Jen mi dělal krásné zrcadlo. Po každém setkání na kurzu mohendžodára jsem nacházela v sobě mnohem více pochopení, klidu, lásky a nadhledu. S každou čakrou se mi otevíraly nová témata ke zpracování. Při meditacích mi vždy běhal mráz po zádech, když jsem cítila tu obrovskou ženskou energii, a měla jsem ohromnou radost když jsem viděla, jak i ženy kolem mně kvetou. Přála bych každé z nás tohle v sobě uvolnit a najít.

Zara Zohrabian

březen 2022

 

 Dobrý den, Lucko,
dcera mi dovolila přečíst si její dopis.
Je nádherný, krásná slova, krásně napsaná, až mě to dojalo. Já v jejím věku bych byla poctěna, kdybych něco takového dostala.
Určitě vás budu doporučovat dále, protože si myslím, že takovouto kazetkou by měla být obdarovaná každá dívka. Získá tak svého laskavého osobního přítele, který ji bude provázet na její cestě k dospělosti. A to je prostě boží :)
Ještě jednou děkuji,
Váš web jsem umístila na svůj eshop (nahoře v záhlaví doporučené stránky).

Michaela Slezáková
leden 2022

 

Tak už mám můj čaj🙂. A musím říct, že jsem nečekala, že budu psát pochvalnou odu na čaj. Říkám si, koupim si dobrý čaj, vypiju ho, bude to fajn 🙂.
Jenomže, já měla prababicku lecitelku a bylinkarku. A ta vůně, a energie těch bylinek 🌺🌱🌸... Člověk by neřekl, že je možné mít skrze vůni flashback do nějakých 4 let.. Sotva si ji vybavím - ale okamžitě jsem byla v té kuchyni, viděla ty nohy s modrotiskovou zástěrou... Ne, vážně, taková kvalita zpracování se už dneska hned tak nevidí 👏. A citim tu něhu rukou, které je sbiraly.
A to mi teprve chladne v hrnku. Předpokládám, že je tak modrý po slezu🙂(oprava - teď na světle koukám, že má jinou barvu 😄).. Chtěla jsem ty bylinky do vany věnovat, ale v jedněch skončím ještě dnes večer 🌌🌙. Děkuji za ten zážitek.
Já mám dneska krasnej dojimaci den.
Natalie Rasner
prosinec 2021

 

 
Niki Brtvová a andělkou s rituální kazetky

Na Vánoce mi Ježíšek donesl Andělkovskou kazetku pro vědomou ženu- bylo to tak trochu překvapení.

Já si vybrala jen Andělku a zbytek nechala „osudu“ čekala jsem, které další věci si Andělka vybere. Rozbalila jsem si kazetku až po stromečkem. Bylo velké překvapení, jak ty věci k sobě ladily. Vytahovala jsem to postupně a četla jsem osobní dopis, ve kterém bylo vše úžasně popsáno. Vše dávalo smysl, bylo jasné a mne při tom hřálo u srdce a objevoval se úsměv na tváři. Měla jsem tam úžasné náušnice s modrými pírky, který ladil jak k očím Andělky tak k mým. Další věcí, kterou jsem vytáhla byl rollon s olejem Balance oil a křišťálem uvnitř oleje, moc krásná vůně, která mě uklidňovala hned od začátku, připadala jsem si klidnější, vyrovnanější a asi přesně jak se ten olej nazývá Balance, byla jsem v rovnováze. Krásný kámen Ametyst svou fialovou barvou ladil k vykuřovadlu, které bylo z levandule a šalvěje. Vykuřovadlo jsem již několikrát použila nejen doma, ale také venku i u kamarádky. Na období ovulace či menstruace jsem v kazetce objevila úžasnou bylinnou nápařku, taktéž se skvěle doplňují. Já se znovu těším již na zítra, kdy je Novoluní, že si udělám večer jak nápařku, tak celý den budu popíjet čaje a jedním z nich bude tento ženský čaj z mé vánoční kazetky. A poslední věcí, která se v kazetce ještě nacházela byla mastička z Levandule a Rakytníku, skvěle doplňovala vůni Balance oleje z Rollonu a levandulové vykuřovadlo. Na Andělku nedám dopustit, je hodně podobná mé babičce, která již není mezi námi. Andělka se mnou sdílí postel a ráda s ní promlouvám a ona mi dodává stejně jako všechny ostatní věci sílu a energii.  A úplně poslední věcí, na kterou bych málem zapomněla byla mandalka, zase se nejvíce skládala z modré barvy, která byla již na náušnicích a taktéž je to barva očí Andělky a hlavně moje oblíbená barva. Na mandalce byl i krásný „citát“ možná, když to nazvu afirmací, tak taktéž neudělám chybu. Pokud ještě váháte se zakoupením Andělkovské kazetky pro vědomou ženu, tak již neváhejte a hurá mrkejte na krásné Andělky, zkuste se nacítit, která vám bude nejbližší a bude vás provázet ve vašem dalším životě.

Nikola Brtvová

leden 2021

 

 

S výběrem sady mi nakonec pomohl milovaný muž.

Panenka, kterou dostane ze sady naše narozena Sandra, jsme nosili sebou. Je to skvělá sada. Voňavý parfém mě provedl mými strachy, náušnice ještě čekají na lepší přiležitost, krém je léčivý. Čaj i napářka byly mými pomocníky před porodem, i když jsem musela na vyvolání porodu, neboť při šestém porodu je děloha línější. Kamínek putoval na oltář. Možná jsem něco zapomněla, ale ženám doporučuji. Je to skvělý pomocník, dárek pro sebe či kamarádku.

A porod. V této době je hodně stresující. Muž musel  být na chodbě a čekat a čekat.

Mě možná i tím, že na sadě pracovaly různé ženy, se mi dostalo široké podpory a ta ženská vlna rozehnala stres z ranního nástupu do porodnice.

Cítila jsem jejich podporu při čekání na vyšetření a indukci porodu, stejně jako podporu milovaného muže, i když jsme se viděli až na sále.

Kateřina Brixí

leden 2021

                              

 
Dnes uzrál čas napsat vám svou zkušenost s dárkovou kazetkou od Lucie z Vrbiček.

Lucie vybírala obsah kazetky intuitivně a dle mnou vybrané víly.

Kazetka přišla krásně zabalená a každá její část byla nabitá energií, od mašle, stuhy až po moji úžasnou vílu.

Při otvírání jsem zadržela dech a přešla údiv nad skladbou věcí, jež si víla vybrala.

První jsem si přečetla dopis, který u mne vyvolal neskutečně silné emoce. Cítila jsem lásku, péči, pochopení a napojení. V dopise je popsána každičká věc nacházející se v kazetce, její původ, důvod i to, co mi přináší.

Víla ví, že jako multík lítám jak šus a kombinuji XY projektů a tak je třeba mne občas pěkně uzemnit. A to dělá i s pomocí krásně vonícího roll onu, peříčkových náušnic i mandaly.

Moje nádherná modrooká víla se mnou pracuje každý den a s klidem vyslechne všechno moje remcání. Je úžasné, jak taková společnice pomáhá řešit vše, co mi přijde pod ruce.

V kazetce jsem měla mimo zmíněné i byliny, vykuřovadlo, mast, kámen a svíčku. A tu svíčku bych přátelé nejradši sežrala, pač ta její vůně je přímo omamná.

Ženy, řešíte-li jakékoli téma a chcete podporu, péči i lásku, tak vám vřele doporučuji kazetku od Lucie.

Muži, chcete-li udělat ženám radost a podpořit je, kazetka je jasná volba.

                                                 Sabina Hrabovská

srpen 2021

 

 

Pohlazení v pravý čas

uplynulý měsíc byl pro mě velmi psychicky náročný. Řešila jsem si veliké osobní selhání a intenzivně se sebou pracovala.

Jako první věcí, která mě pohladila druhý den poté, co jsme se vrátili z nemocnice, byla kazetka od Lucie Kubů a v ní i Malenka.

To je malá krásná víla, která mě na první pohled něčím zaujala. Já jsem nějakou dobu po panenkách na Lucky stránkách pokukovala, ale žádná nebyla ta pravá. To silné volání nelze přehlédnout a přišla s přesným načasováním a zprávou, že zase bude dobře.

Text ke kazetce krásně odpovídal tomu, co si momentálně řeším i co se mi ukazovalo v oné situaci.

Ještě jednou Luci z celého srdce děkuji

                                  Markéta Reichertová

srpen 2021

 

 

Ráda bych tu sdílela referenci na Lucku a její lekce mohendžodáro

Lucka je opravdu zapálená odbornice. Její práce jí moc baví a je to vidět na přístupu.

Lekce ubíhala v krásném tempu, všechno mi bylo perfektně vysvětleno. Moc jsem si to užila, moje tělo bylo nadšené. Cítila jsem energii v chodidlech, pak jakoby napojení na Zemi a Vesmír, intuitivně jsem vedla ruce a vše se propojilo v základních centrech - srdce, břicho, třetí oko.

Lucku a její lekce mohendžodára moc ráda doporučuju 

Hanka Burešová

srpen 2021

 

 

 

Omlouvám se ale musím. už je to pár let co jsem přišla na to, že chci život prostě jinak... že mám naučené chování /vzorce co mi jsou cizí a musím je dostat pryč. už je to pár let co jsem přišla na to že uvnitř mám spoustu křivd z dětství a začala to řešit. nechtěla jsem ani děti, protože jsem nechtěla aby zazivaly co já. nechtěla jsem chlapa protože jsem nechtěla to co jsem znala a videla. a pak přišel přítel.. a já si řekla že odejít můžu kdykoliv. pracovala jsem na sobě, ale bylo to těžké.. Ta nedůvěra v něj /nás.. potom přišlo první těhotenství, které jsme museli ukončit.. a mně najednou došlo že to opravdu chci. jeho i dite. věděla jsem že to chci jinak... že to co jsem měla já pro své dítě ani sebe nechci. a tak jsem našla Nevychovu, kontaktní rodičovství.. začala se zajímat o věci jako je spánek. makala jsem celou dobu do teď na těch naučených vzorcích jako křik, vztek, žárlivost.. a zvládla to. hodila jsem se do klidu..vse funguje a já jsem na sebe pyšná

ale cítila jsem, že musím něco udělat s tím uvnitř... ono to tam bylo, chtěla jsem to všechno pochopit..úplně změnit pohled na přítele jako muze, věřit... a jako osud Hanka Burešová .. prošla se mnou několikrát mé trápení. pochopila jsem to nejdůležitější, přijala věci ohledně mužů a proč mám takové nastavení na ně, pochopila to proč jsem nechtěla děti a z čeho to pramenilo. narazily jsme dokonce i na mou lásku na první pohled a zjistila jsem dost věcí našeho propojení... uf. ten klid... doteď ji děkuji

a pak přišlo to vidění prcka. a já se zeptala zda s tím někdo umí pracovat a poradí jak to mám uchopit krom těch věcí co jsem věděla, a ozvala se Lucie Kubů povídali jsme si, vše mi vysvětlila.. bavily jsme se o něm a i o mně... poradila jak na to, co dál..vysvetlila i jak co funguje a jak co mám posilovat.. úžasný povídání, díky já hned ve volné chvíli koukla na její stránky kde jsem se zasekla - Luci krásný - rychle jsem prošla videa a vzbudilo se dítě. pořád jsem to v hlavě motala, přemýšlela co mi říkala..

dnes ráno AHA! Aha od obou žen já sama mám problém přijmout sebe jako ženu. schovávám ji.. před všemi.bojím se že má ženskost /křehkost bude videna. neoblekam se jako žena moc často, nezajímají mě věci jako kosmetika oblečení vlasy nehty... a já ráno navnímala, že to je problém. že to musím změnit, najít tu ženu.to je základ. z Lucky i její stránky dýchá ta ženskost.z toho co dělá, jak mluvila jsem vnímala tu jeji sílu, energii. Hanka zase často mluví o sebelasce.. ono to dává smysl, že.

takže oběma děkuji moc

a obě doporučuji

Já ji najdu

Miša Vinopalová 

květen 2021

 

 

S Lucinkou jsem se chtěla setkat už dlouho. Nakonec si mě k sobě přivolala se "záměrem". Ten záměr byl měsíček, za který jsem dostala nádherný čaj. Děkuji ještě jednou

Chvilku jsme si povídali, a pak jsme se shodli na ženské intuitivní masáži Mohendžodáro. Tyto masáže znám, sama se je chystám naučit. Lucinka si u mě nacítila dvě oblasti, se kterými mám problémy. Nohy a břicho.

Při masáži nohou mi pomačkala začátky meridiánů, které si mačkám i sama. O tom jsme se po masáži i bavili.

Masáž bříška byla pro mě trošku horší, Lucinka mě centrovala a otevřelo se mi téma ženské rodové linie. V jedné chvíli za mnou stála matka i babička z otcovy strany. Každá za jedním ramenem. Lucka se na mě dívala takovým pohledem, ze kterého mi ještě teď mrazí. Dívala se na mě úplně stejně, jako moje matka!

Celé setkání jsme zakončili procházkou po centru Staré Boleslavi, návštěvou kostela a viděla jsem i osudné místo bratrovraždy. Ještě jsme si spolu zacvičili ásany z Mohendžodára a jela jsem domů.

 

Adéla Krčíková

září 2021

 

 

Terapeutický výklad z mandalových karet

Julie Zákostelecká reference na výklad mandalových karet

Již dlouhou dobu v sobě řeším jedno téma a stále se nemohu rozhodnout, jakou cestou se vydat. Luciina nabídka mi proto padla do oka a rozhodla jsem se ji vyzkoušet. Domluva byla velmi rychlá a já se těšila na to, co mě čeká. Na začátku jsem dostala vysvětlení a poté Lucie vymyslela správnou formulaci otázky. Pak už jsem se jen soustředila na obrázky karet s mandalami. Vybrala jsem ty, které mě něčím nebyly zrovna příjemné, a potom ty, které mému oku lahodily. Při výkladu mě Lucka požádala, abych se zaměřila i na to, jak jednotlivé karty působí na mé čakry. Výklad byl velmi zajímavý a konverzace příjemná. Karty krásně korespondovaly to, co cítím. Z výkladu vyplynulo, že je pro mě důležitá určitá jistota, mám hodně pracovat na uzemnění, být k sobě laskavá a žít v přítomnosti.

Pokud se i vy potřebujete určitý vhled do Vaší situace, výklad z mandalových karet určitě doporučuji. Zažijete netradiční zážitek 

Julie Zákostelecká  

srpen 2021

 

 

Zpětná vazba na výklad karet. Včera jsem s Luckou měla možnost zažít výklad z mandalovych karet. karty jsou nadherne z jedné strany a z druhe je text s pozitivni afirmaci.Lucka se mě nejdříve ptala na mě téma, pak skvele vytáhla základní myšlenku a nechala mě se postavit do té energie “nejde mi hodit stare a to co mi nesvědčí za hlavu”,v tomto pocitu jsem si měla vytahnout kartu.Dle obrázku vybrat,která mě stejně tak jako nemožnost hodit věci za hlavu a neřešit nejde,neladi…Lucka mi dala čas a já si vytáhla přesně kartu která k tomu seděla.Afirmace “uvolňuji se a ocistuji od starého”.Vysvetlila mi ze to je třeba k očištění od toho co nechci a pak ještě naladění k tomu co chci.Lucka ne opět vedla,postavila jsem se do stejně pozice ale s jinou myšlenkou a pocitem.A vytáhla jinou kartu v tomto pozitivni ladani.Karta neskutečné krásná obrázkem i textem “Oteviram se ženství ve všech jeho aspektech a nechávám vše s důvěrou plynout”.Vše hezky k tématu sedelo a Lucka mě vedla a vse vysvetlila.Ocenila jsem i prakticke a konkrétní rady k tomu tématu.Dekuji Luci Doporučuji zažít tento netradiční výklad s Luckou,kde oproti běžnému výkladu,je zde propojení vyjimecnych karet,prohlubování vlastní intuice a vnímání svého těla a citlivý a zároveň přímý přístup Lucky

Tereza Zachová

září 2021

 

 Lucku jsem vyhledala, abych nalezla odpověď na svůj vztah s mužem. Moc se mi líbily mandalové karty s popisky, z nichž jsem si vybrala jednu, abych přišla věci na kloub. 😊 Spolu s Luckou jsme rozklíčovaly moji situaci a dala mi tipy, jak pracovat na sobě, abych měla harmonický partnerský vztah. Lucka je velmi empatická a otevřená duše, která ráda poradí a má skvělý náhled na dané situace. Díky Luci! 😊

Veronika P

Září 2021

 

 

Výklad mandalových karet a Mohendžodáro

Zázraky na počkání, nemožné do tří týdnů?

 Lucčina nabídka výkladu karet mě zaujala v rámci jejího týdne v této skupině. Bylo to v době, kdy jsem zase byla celkem dost na dně. Nejen, že mi krachla spolupráce s někým, s kým jsem si myslela, že odstartuju svoji dráhu volnonožce, ale pár dní na to mě ještě poslal do háje další člověk, z kterého se vyklubal narcis par excellence. Možná si říkáte, že bych vlastně měla být ráda (a svým způsobem určitě jsem), ale já jsem někdo, kdo se celý život potýká s absencí (kvalitních) vztahů a velmi ho frustruje, že není schopen si v životě nějaký harmonický vybudovat, nedej bože s někým, kdo není v patologii, která se natahuje na moje zranění z původní rodiny. Zkrátka, vztahy s ostatními vždycky byly moje Achillova pata. 

 Přesně tohle bylo taky moje téma pro mandalové karty. Lucka mi během našeho sezení objasnila i mnohé souvislosti, které by mě asi jen tak nenapadly (třeba to, že moje bordelářství souvisí se slabým vnitřním mužem; což je pravda, můj vnitřní muž je opravdu nespolehlivý chcípáček), a krom karty a „protikarty“ jsem dostala návod na jednoduché Mohendžodáro cvičení.

Kdybych měla být úplně upřímná, nepřikládala jsem tomu zpočátku žádnou velkou váhu. Po mnoha letech nejrůznějších terapií, díky kterým jsem sice moc dobře pochopila, co se mi děje a proč, je moje fyzická realita více méně pořád stejná. Takže jsem usoudila, že jsem zkrátka jemnohmotně natvrdlá a doporučené cvičení prováděla s jediným záměrem: abych si trochu narovnala hrbatá záda. Cvičila jsem každý den chvíli, nejčastěji ráno, a zázraky neřešila.

Asi po dvou týdnech jsem na sebe náhodou mrkla, když jsem procházela kolem zrcadla a s překvapením zjistila, že jsem mnohem narovnanější. Dokonce jsem se přistihla, že už se nijak tragicky nehrbím ani při chůzi. To nemohla být pouhá náhoda, a tak to ve mně vzbudilo zvědavost a začala jsem se pozorovat dál.

S údivem jsem si všimla, že tu a tam mívám nejprve krátké, ale pak i mnohem delší chvíle naprosté spokojenosti sama se sebou nebo se životem. Začala jsem po dlouhých letech smutku, hněvu, vnitřní bolesti a depresí opět prožívat radost. Dokonce se probudila v mém těle fyzická touha (což je teda docela utrpení, když nemáte partnera ) = zkrátka věci a pocity a stavy, které jsem považovala už dávno za mrtvé a prakticky nevzkřísitelné.

Krom toho se dostavila i jakási vnitřní rozněžnělost, láskyplnost, laskavost... špatně se to popisuje, ale je to jako když objímáte něco hodně, hodně plyšového a vřelého a skrze tuhle optiku vidíte i svět tam venku. Depka ze sebe a ze života byla více méně fuč, a zevnitř začala ťukat dosud nepoznaná síla.

Největší změna se ale projevila v nekomfortních situacích, které vyžadují konfrontaci. To je něco, čemu se odjakživa vyhýbám, a když není zbytí, tak to vždycky řeším z pozice tuhého odporu. Teď poprvé jsem si ale „osahala“ jak si vymezit hranice bez zbytečného projevu hněvu, ale zároveň jsem si dovolila dát najevo své emoce.

Dřív by tyto situace vedly k nepříjemnému pocitu a internalizaci negativních emocí konfliktu, což by vyústilo k sebeobviňování. Teď se mi stává, že to po mně steče jako voda a už to na mně neulpívá.

V tomto nastavení jsem byla schopná konfrontovat i svého bývalého „pracovního“ parťáka, říct mu všechno, co jsem dřív polykala, a nakonec odešla středem. Nebylo to lehké, ale byla jsem klidná a cítila jsem, že jsem udělala správně. A ten člověk mě od té doby mnohem víc respektuje.

Tady moje cesta ale nekončí. Nevím, kým se stávám, ani kam směřuju, a v mojí hmotné realitě se pořád prakticky nic moc nezměnilo (ne, princ na bílém koni na mě fakt nezazvonil), ale co je opravdu hodně jiné, je moje vlastní vnitřní prožívání. A to se rozhodně počítá.

 Jestli mě to někdy zavede tam, kde jsem vždycky chtěla být, to už se nechám překvapit. Jsem zvědavá. Jsem na objevné cestě, a to zatím stačí.

Komu bych Lucku a její služby doporučila?

  • Každé ženě, která je v životě dlouhodobě zaseklá a nic moc jí na to nefunguje. Když už nic jiného, vaše tělo vám rozhodně poděkuje. 
  • Potom dále každému, kdo chce nejen vědět, kde je zakopaný pes (jó, paninko, jste v oběti – to už jsme všichni slyšeli tolikrát, ale tahle informace sama o sobě nám není zrovna dvakrát platná ), ale také JAK ho vykopat, oprášit a narovnat, aby zase mohl vesele skotačit po světě. 
  • A rozhodně komukoliv, kdo si zaslouží žít lepší, šťastnější a naplněnější život. A to jsme my všichni .

A proč právě Lucka?

Protože jí baví vidět ženy kolem sebe rozkvétat. Protože je tu pro vás po celou dobu vašeho procesu a má upřímnou radost z každého vašeho pokroku. Protože to s ní můžete probrat a ona vám ukáže, že se dá jít ještě dál a výš. A protože sama dobře ví, že velké změny začínají těmi nejmenšími krůčky, které jsou snadné a v moci každé z nás. Ale vykonat už je musíme samy. A pak, pak se konečně můžou dít ty slibované zázraky. 

Katka Němcova

srpen 2021

 

 

Moc děkuji Lucce za vyložení karet a i povídání k nim, jejich použití v mém životě a další nasměrování kam dál. Krásně mě to vystihlo a pojmenovalo věci na kterých mám pracovat. Už se moc těším až si je vytisknu a vystavím na místě kde je budu mít na očích abych nezapomněla. Díky Luci za milé vedení a trpělivost s jedním chaotikem

Iveta Pokorníkova Holá

červenec 2021 

 

 
jana kyselová reference na výklad mandalových karet

Dnes jsem absolvovala konzultaci s mandalovými kartami s Lucií. Bylo to neskutečně zajímavé. Lucka do vás vidí, přesně vysvětlí, proč se co děje a jak z toho ven. Poradí i různá cvičení z její dlouholeté praxe s Mohendžodárem. Spousta AHA momentů! Vím, že když se vydám na cestu s ní, nikdy nebudu litovat. Děkuji a vřele doporučuji!

Jana Kyselová

srpen 2021

 

 

Dneska Slunovrat někdo si plete věnečky jiná/jiný dělá rituály. Já se taky dneska spojila se živly a to rovnou se všemi. Prvně s vodou, kdy jsem si zaplavala s kamaradkou v Malvínách, aniž bychom se domlouvaly jsme se potkaly. Dál jsem pokračovala na kole a vítr mi čechral vlasy než jsem dojela na zahrádku.Tam jsem se prošla chvíli bez bot. A vítr jsem znovu pocítila ve větvích 20 let staré třešně, bylo to bájo. Dále jsem dojela domů a zapálila svíčky. Hoří mi hojnost ;bohyně; vnitřní dítě; lehkost, jemnost, ženskost; rovnováha a mír v duši. A jsem moc ráda i za propojení s matkou zemí skrz jetel a bylinky u Lucie Kubů , od které si právě udělám Učitelský čajík a moc děkuji za odpoledne po škole. Jsem moc vděčná za všechny lidi, které mi život přinesl a přináší a mám je kolem sebe. Děkuji všem, i těm co jsem se s nimi dnes neviděla, ale jsou tu pro mě a já pro ně.

Niki Brtvová

červenec 2021

 

 

Vlčice, znáte ten pocit, když si u Vasilisy říkáte, že taková panenka intuice by se vám taky hodila a pak zjistíte, že ona existuje? 😮 Já jo - stala se mi totiž taková neuvěřitelná synchronicita, že těsně po posledním kruhu jsem potkala panenku intuici spolu s žensky hýčkacími a léčivými poklady v jedné hromadné kazetce ❤ Vyrábí je české ženy s láskou doma a dohromady je dává a své bylinky přidává Lucka Kubů z Vrbiček. Fotky jsou přímo těch mých pokladů, co mi kazetce přišly a odkaz je na stránku, kde si dole můžete pořídit své divoženkové panenky všeho druhu. Dokonce i bez kazetky to jde 🙂

Dopis - je to skvěle návodné co s tím a proč a od koho to je a současně působí i dost osobně a krásný slavnostní "podpapír" s vyraženými květy. Nálepky opravdu evokují dojem pečeti. Je to moc příjemné. Jak jsem s tím byla ve vaně, tak jsem byla tak zvláštně dojatá ❤

současně oceňuju návod ohledně vůní, i to přiznání že to nemusí vonět na první dobrou a co v tu chvíli s tím. Podle mojí zkušenosti s aromaterapií se to opravdu zajímavě mění podle toho, jak zrovna člověk vibruje, co se mu aktivovalo za témata, jak daleko s nimi je a tak.

Káťa Svobodová

červenec 2021

 

 
blanka kraváčková

"Setkání s Luckou nad mandalovými kartami bylo velmi silné. Propojení jejích schopností a zkušeností s mandalovými kartami odhalilo to, co bylo ve mně dobře ukryté.

Pomocí kartiček jsem poznala svůj životní směr a dostala od Lucky mnoho dobrých rad, jak dál. Samozřejmě teď je ta práce na mně, ale s pomocí karet jsme se dostaly do hloubky, jak se říká "uhodily hřebík na hlavičku" či "ťaly do živého", byť nelehkého, ale uvolňujícího a životadárného.

Moc Lucce děkuji také za její vstřícný přístup, laskavost, pochopení, podporu a hodně lásky, kterou jsem od ní cítila i přes messenger. Určitě všem doporučuji. Na své cestě osobního rozvoje jsem se opět posunula o krok dál."

 Blanka Kraváčková . Bylo mi potěšením.

červen 2021

 

 
lenka skalická reference na intuitivni kazetku

Lucko, dnes jsem si rozbalila svou kazetku s vílou a jsem tak dojatá a rozněžnělá tou jemností a krásou. Víla či andělka je kouzelná, všechny ostatní ingredience tak hezky ladí a rezonují se mnou. Těším se, až se ponořím do vany, umyju si ruce, zapalim svíčku... Rozbalování byl opravdu silný zážitek, čtení dopisu taktéž. Jsem šťastná, ze jsem si dopřála tu radost. A tobě děkuji za krásný propojující projekt.❤️🤗✨🙏🕊💃

Lenka Skalická

červen 2021

 

 

Toto je tvoje místo pro referenci. Neváhej a napiš na mail luciasmagnolia@gmail.com