Další báječné ohlasy:

Přidejte i vy svou referenci, pomůžete tak s výběrem dalším zákazníkům. Napište na mail Luciasmagnolia@gmail.com

děkuji Lucie Kubů z Vrbiček

-------------------------------------------

 

Niki Brtvová s její andělkou. Je velmi potěšena, jak jí darková kazetka pomáhá. Andělku nosí na výlety, povídá si s ní a sdílí spolu radosti i starosti, které ji životem provází

Na Vánoce mi Ježíšek donesl Andělkovskou kazetku pro vědomou ženu- bylo to tak trochu překvapení.

Já si vybrala jen Andělku a zbytek nechala „osudu“ čekala jsem, které další věci si Andělka vybere. Rozbalila jsem si kazetku až po stromečkem. Bylo velké překvapení, jak ty věci k sobě ladily. Vytahovala jsem to postupně a četla jsem osobní dopis, ve kterém bylo vše úžasně popsáno. Vše dávalo smysl, bylo jasné a mne při tom hřálo u srdce a objevoval se úsměv na tváři. Měla jsem tam úžasné náušnice s modrými pírky, který ladil jak k očím Andělky tak k mým. Další věcí, kterou jsem vytáhla byl rollon s olejem Balance oil a křišťálem uvnitř oleje, moc krásná vůně, která mě uklidňovala hned od začátku, připadala jsem si klidnější, vyrovnanější a asi přesně jak se ten olej nazývá Balance, byla jsem v rovnováze. Krásný kámen Ametyst svou fialovou barvou ladil k vykuřovadlu, které bylo z levandule a šalvěje. Vykuřovadlo jsem již několikrát použila nejen doma, ale také venku i u kamarádky. Na období ovulace či menstruace jsem v kazetce objevila úžasnou bylinnou nápařku, taktéž se skvěle doplňují. Já se znovu těším již na zítra, kdy je Novoluní, že si udělám večer jak nápařku, tak celý den budu popíjet čaje a jedním z nich bude tento ženský čaj z mé vánoční kazetky. A poslední věcí, která se v kazetce ještě nacházela byla mastička z Levandule a Rakytníku, skvěle doplňovala vůni Balance oleje z Rollonu a levandulové vykuřovadlo. Na Andělku nedám dopustit, je hodně podobná mé babičce, která již není mezi námi. Andělka se mnou sdílí postel a ráda s ní promlouvám a ona mi dodává stejně jako všechny ostatní věci sílu a energii.  A úplně poslední věcí, na kterou bych málem zapomněla byla mandalka, zase se nejvíce skládala z modré barvy, která byla již na náušnicích a taktéž je to barva očí Andělky a hlavně moje oblíbená barva. Na mandalce byl i krásný „citát“ možná, když to nazvu afirmací, tak taktéž neudělám chybu. Pokud ještě váháte se zakoupením Andělkovské kazetky pro vědomou ženu, tak již neváhejte a hurá mrkejte na krásné Andělky, zkuste se nacítit, která vám bude nejbližší a bude vás provázet ve vašem dalším životě.

Nikola Brtvová

---------------------------------------------

S výběrem sady mi nakonec pomohl milovaný muž.

Panenka, kterou dostane ze sady naše narozena Sandra, jsme nosili sebou. Je to skvělá sada. Voňavý parfém mě provedl mými strachy, náušnice ještě čekají na lepší přiležitost, krém je léčivý. Čaj i napářka byly mými pomocníky před porodem, i když jsem musela na vyvolání porodu, neboť při šestém porodu je děloha línější. Kamínek putoval na oltář. Možná jsem něco zapomněla, ale ženám doporučuji. Je to skvělý pomocník, dárek pro sebe či kamarádku.

A porod. V této době je hodně stresující. Muž musel  být na chodbě a čekat a čekat.

Mě možná i tím, že na sadě pracovaly různé ženy, se mi dostalo široké podpory a ta ženská vlna rozehnala stres z ranního nástupu do porodnice.

Cítila jsem jejich podporu při čekání na vyšetření a indukci porodu, stejně jako podporu milovaného muže, i když jsme se viděli až na sále.

Kateřina Brixí