Další báječné ohlasy:

Přidejte i vy svou referenci, pomůžete tak s výběrem dalším zákazníkům. Napište na mail Luciasmagnolia@gmail.com

děkuji Lucie Kubů z Vrbiček

 

 

Na Vánoce mi Ježíšek donesl Andělkovskou kazetku pro vědomou ženu- bylo to tak trochu překvapení.

Já si vybrala jen Andělku a zbytek nechala „osudu“ čekala jsem, které další věci si Andělka vybere. Rozbalila jsem si kazetku až po stromečkem. Bylo velké překvapení, jak ty věci k sobě ladily. Vytahovala jsem to postupně a četla jsem osobní dopis, ve kterém bylo vše úžasně popsáno. Vše dávalo smysl, bylo jasné a mne při tom hřálo u srdce a objevoval se úsměv na tváři. Měla jsem tam úžasné náušnice s modrými pírky, který ladil jak k očím Andělky tak k mým. Další věcí, kterou jsem vytáhla byl rollon s olejem Balance oil a křišťálem uvnitř oleje, moc krásná vůně, která mě uklidňovala hned od začátku, připadala jsem si klidnější, vyrovnanější a asi přesně jak se ten olej nazývá Balance, byla jsem v rovnováze. Krásný kámen Ametyst svou fialovou barvou ladil k vykuřovadlu, které bylo z levandule a šalvěje. Vykuřovadlo jsem již několikrát použila nejen doma, ale také venku i u kamarádky. Na období ovulace či menstruace jsem v kazetce objevila úžasnou bylinnou nápařku, taktéž se skvěle doplňují. Já se znovu těším již na zítra, kdy je Novoluní, že si udělám večer jak nápařku, tak celý den budu popíjet čaje a jedním z nich bude tento ženský čaj z mé vánoční kazetky. A poslední věcí, která se v kazetce ještě nacházela byla mastička z Levandule a Rakytníku, skvěle doplňovala vůni Balance oleje z Rollonu a levandulové vykuřovadlo. Na Andělku nedám dopustit, je hodně podobná mé babičce, která již není mezi námi. Andělka se mnou sdílí postel a ráda s ní promlouvám a ona mi dodává stejně jako všechny ostatní věci sílu a energii.  A úplně poslední věcí, na kterou bych málem zapomněla byla mandalka, zase se nejvíce skládala z modré barvy, která byla již na náušnicích a taktéž je to barva očí Andělky a hlavně moje oblíbená barva. Na mandalce byl i krásný „citát“ možná, když to nazvu afirmací, tak taktéž neudělám chybu. Pokud ještě váháte se zakoupením Andělkovské kazetky pro vědomou ženu, tak již neváhejte a hurá mrkejte na krásné Andělky, zkuste se nacítit, která vám bude nejbližší a bude vás provázet ve vašem dalším životě.

Nikola Brtvová

 

 

S výběrem sady mi nakonec pomohl milovaný muž.

Panenka, kterou dostane ze sady naše narozena Sandra, jsme nosili sebou. Je to skvělá sada. Voňavý parfém mě provedl mými strachy, náušnice ještě čekají na lepší přiležitost, krém je léčivý. Čaj i napářka byly mými pomocníky před porodem, i když jsem musela na vyvolání porodu, neboť při šestém porodu je děloha línější. Kamínek putoval na oltář. Možná jsem něco zapomněla, ale ženám doporučuji. Je to skvělý pomocník, dárek pro sebe či kamarádku.

A porod. V této době je hodně stresující. Muž musel  být na chodbě a čekat a čekat.

Mě možná i tím, že na sadě pracovaly různé ženy, se mi dostalo široké podpory a ta ženská vlna rozehnala stres z ranního nástupu do porodnice.

Cítila jsem jejich podporu při čekání na vyšetření a indukci porodu, stejně jako podporu milovaného muže, i když jsme se viděli až na sále.

Kateřina Brixí

leden 2021

                              

 
Dnes uzrál čas napsat vám svou zkušenost s dárkovou kazetkou od Lucie z Vrbiček.

Lucie vybírala obsah kazetky intuitivně a dle mnou vybrané víly.

Kazetka přišla krásně zabalená a každá její část byla nabitá energií, od mašle, stuhy až po moji úžasnou vílu.

Při otvírání jsem zadržela dech a přešla údiv nad skladbou věcí, jež si víla vybrala.

První jsem si přečetla dopis, který u mne vyvolal neskutečně silné emoce. Cítila jsem lásku, péči, pochopení a napojení. V dopise je popsána každičká věc nacházející se v kazetce, její původ, důvod i to, co mi přináší.

Víla ví, že jako multík lítám jak šus a kombinuji XY projektů a tak je třeba mne občas pěkně uzemnit. A to dělá i s pomocí krásně vonícího roll onu, peříčkových náušnic i mandaly.

Moje nádherná modrooká víla se mnou pracuje každý den a s klidem vyslechne všechno moje remcání Je úžasné, jak taková společnice pomáhá řešit vše, co mi přijde pod ruce

V kazetce jsem měla mimo zmíněné i byliny, vykuřovadlo, mast, kámen a svíčku. A tu svíčku bych přátelé nejradši sežrala, pač ta její vůně je přímo omamná

Ženy, řešíte-li jakékoli téma a chcete podporu, péči i lásku, tak vám vřele doporučuji kazetku od Lucie.

Muži, chcete-li udělat ženám radost a podpořit je, kazetka je jasná volba.

                                                 Sabina Hrabovská

srpen 2021

 

 

Pohlazení v pravý čas

uplynulý měsíc byl pro mě velmi psychicky náročný. Řešila jsem si veliké osobní selhání a intenzivně se sebou pracovala.

Jako první věcí, která mě pohladila druhý den poté, co jsme se vrátili z nemocnice, byla kazetka od Lucie Kubů a v ní i Malenka.

To je malá krásná víla, která mě na první pohled něčím zaujala. Já jsem nějakou dobu po panenkách na Lucky stránkách pokukovala, ale žádná nebyla ta pravá. To silné volání nelze přehlédnout a přišla s přesným načasováním a zprávou, že zase bude dobře.

Text ke kazetce krásně odpovídal tomu, co si momentálně řeším i co se mi ukazovalo v oné situaci.

Ještě jednou Luci z celého srdce děkuji

                                  Markéta Reichertová

srpen 2021

 

 

Ráda bych tu sdílela referenci na Lucku a její lekce mohendžodáro. 

Lucka je opravdu zapálená odbornice. Její práce jí moc baví a je to vidět na přístupu.

Lekce ubíhala v krásném tempu, všechno mi bylo perfektně vysvětleno. Moc jsem si to užila, moje tělo bylo nadšené. Cítila jsem energii v chodidlech, pak jakoby napojení na Zemi a Vesmír, intuitivně jsem vedla ruce a vše se propojilo v základních centrech - srdce, břicho, třetí oko.

Lucku a její lekce mohendžodára moc ráda doporučuju 

Hanka Burešová

srpen 2021

 

 

 

omlouvám se ale musím. už je to pár let co jsem přišla na to, že chci život prostě jinak... že mám naučené chování /vzorce co mi jsou cizí a musím je dostat pryč. už je to pár let co jsem přišla na to že uvnitř mám spoustu křivd z dětství a začala to řešit. nechtěla jsem ani děti, protože jsem nechtěla aby zazivaly co já. nechtěla jsem chlapa protože jsem nechtěla to co jsem znala a videla. a pak přišel přítel.. a já si řekla že odejít můžu kdykoliv. pracovala jsem na sobě, ale bylo to těžké.. Ta nedůvěra v něj /nás.. potom přišlo první těhotenství, které jsme museli ukončit.. a mně najednou došlo že to opravdu chci. jeho i dite. věděla jsem že to chci jinak... že to co jsem měla já pro své dítě ani sebe nechci. a tak jsem našla Nevychovu, kontaktní rodičovství.. začala se zajímat o věci jako je spánek. makala jsem celou dobu do teď na těch naučených vzorcích jako křik, vztek, žárlivost.. a zvládla to. hodila jsem se do klidu..vse funguje a já jsem na sebe pyšná

ale cítila jsem, že musím něco udělat s tím uvnitř... ono to tam bylo, chtěla jsem to všechno pochopit..úplně změnit pohled na přítele jako muze, věřit... a jako osud Han Ka Buresova .. prošla se mnou několikrát mé trápení. pochopila jsem to nejdůležitější, přijala věci ohledně mužů a proč mám takové nastavení na ně, pochopila to proč jsem nechtěla děti a z čeho to pramenilo. narazily jsme dokonce i na mou lásku na první pohled a zjistila jsem dost věcí našeho propojení... uf. ten klid... doteď ji děkuji

a pak přišlo to vidění prcka. a já se zeptala zda s tím někdo umí pracovat a poradí jak to mám uchopit krom těch věcí co jsem věděla, a ozvala se Lucie Kubů povídali jsme si, vše mi vysvětlila.. bavily jsme se o něm a i o mně... poradila jak na to, co dál..vysvetlila i jak co funguje a jak co mám posilovat.. úžasný povídání, díky já hned ve volné chvíli koukla na její stránky kde jsem se zasekla - Luci krásný - rychle jsem prošla videa a vzbudilo se dítě. pořád jsem to v hlavě motala, přemýšlela co mi říkala..

dnes ráno AHA! Aha od obou žen já sama mám problém přijmout sebe jako ženu. schovávám ji.. před všemi.bojím se že má ženskost /křehkost bude videna. neoblekam se jako žena moc často, nezajímají mě věci jako kosmetika oblečení vlasy nehty... a já ráno navnímala, že to je problém. že to musím změnit, najít tu ženu.to je základ. z Lucky i její stránky dýchá ta ženskost.z toho co dělá, jak mluvila jsem vnímala tu jeji sílu, energii. Hanka zase často mluví o sebelasce.. ono to dává smysl, že.

takže oběma děkuji moc

a obě doporučuji

Já ji najdu

Miša Vinopalová 

květen 2021