Rituály s panenkou sebepéče

"Rituál výběru panenky" znamená, že přijedeš ke mě do studia z Vrbiček a vybíráš si sama panenku sama naživo. Je to neuvěřitelné, jaké nádherné transformace se mohou v takový kouzelný okamžik dít. 

Je více příležitostí, proč si užít rituál.

 Rituál menarche - máma a dcera

Rituál výběru je velmi vhodný pro oslavu první menstruace, kdy se dívka mění v ženu. Povídáme si o ženách, o naší energii a síle. O tom, jak se máme energeticky chránit, abychom neměli později různé psychické nebo fyzické neduhy. Povídáme si o cykličnosti, potřebě odpočinku i naší záře. Povídáme si o yoni vajíčku. Když to tvá dcera slyší z úst jiné ženy, je to jiné. Posilte si tak společné bytí. 

  Máma a dcera kdykoliv

Na rituál může přijet maminka s dcerou v každém věku a oslavit společně narozeniny. Velmi často je našim dcerám dvacet, nebo i třicet. A my jsme jim dřív předaly energii, která není dost ženská. Pracuješ nyní na sobě, ale vidíš, že tvoje dcera by také mohla žít lépe. Toto je cesta, jak jí můžete otevřít dveře k sobě. Posílí to váš vzájemný vztah. 

 Kamarádky spolu

 Můžete přijet až čtyři kamarádky a prožít si spolu přechodový milník do ženské energie. Možná se potřebujete odměnit za svou práci na sobě, možná některé chcete darovat narozeninový rituál. Takovéto setkání je plné ženského naplnění, hudby a hlubokého prožitku sebe sama.  

 Jen ty sama 

 Cítíš, že se potřebuješ opečovat, ale současná komerční nabídka tě nenaplňuje. Užij si čas sama se sebou v mém hluboce ženském prostoru, kde se uvolníš, dáš průchod svým hlubokým ženským emocím. Budeš vyslyšena, bude ti porozuměno. Setkáš se s panenkou - bytostí, která je zrcadlem sebe a poléčíš si svou duši. 


 Praktické detaily: 

Cena 3400 je cena za rituál, je jedno, jaké množství lidí. Panenku si připlácíš na místě, nebo pokud je to dárek, můžeš i kuponem. Máš na ni zvýhodněnou cenu 1280 Kč.

Kde se nachází studio z Vrbiček? Maxe Švabinského Stará Boleslav. Je tu skvělé spojení vlakem na trase Ústí - Litoměřice - Kolín - Čáslav. Dále je skvělé autobusové spojení s Prahou z Černého mostu nebo Letňan. Autem lze parkovat u studia. 

Vyhraď si na rituál 2 - 4 hod. Při větším počtu lidí je sdílení intenzivní a může se stát, že dvě či tři hodiny jsou málo. Většinou je taková sdílení léčivé na duši a nemá cenu pospíchat. 

Na setkání připravuji malé občerstvení - ovoce, čokoládu, bylinkový čaj, vodu D'ora... Někdy peče Kamil. Všechny ženy jeho koláčky milují.  

Po rituálu se dá udělat krásná a ne dlouhá  procházka k Labi, na ostrůvek, smočit nohy na pláži, nebo se projít kolem boleslavské tůně a lesoparkem Hluchov ke koním.
Restaurace Shiva vybízí k obědu. Také kavárna Adélčino s květinářstvím stojí za variantu k uzemnění po rituálu.  
Navštívit můžete i Brandýský zámek, nebo kostel panny Marie a domluvit speciální prohlídku pokladnice s boleslavským Palladiem.