Magická síla vykuřovadel

Vykuřování je stará tradice, která se používá možná již 7 tis let. Lidé si od pradávna byli vědomi omamného účinku vůní z pryskyřic, bylin, nebo dřeva. Používali je k různým magickým a rituálním účelům, nebo ke změnám vědomí. 

I dnes můžeme využít sílu svého vědomí a podpořit ji rituálem. Víra v magii je silná. Možná právě o to je významnější v dnešní době, kdy ztrácíme pevnou půdu pod nohama. 

Byliny a jejich vonný  účinek je neměnný po staletí. Používá se dokonce podprahově v marketingu, kdy se do obchodu dává příjemná vůně, abyste zůstali a utratili.

Pokud vám voněl nějaký muž, jistě si vás přitáhl. A pokud již není ve vaší blízkosti a náhle ucítíte "jeho" parfém, jako by se vrátil, se všemi vzpomínkami. Tak silný je vliv vůně na mysl.

Dříve se věřilo, že byliny mají svou kouzelnou moc a jejich vůní můžeme ovlivnit smysly. 

Z těchto bylin si můžeš udělat svou vlastní voničku. Dáš si ji do vázy a nebo použiješ jako vykuřovadlo. Co tyto byliny umí?   

  •  Levandule podporuje duševní pohodu, zlepšuje spánek a trávení. Její vůně nás uklidňuje a spojuje s duší. Podporuje lásku a posiluje sebevědomí.
  • Rozmarýn je symbolem lásky a manželství. Má silnou schopnost očišťovat proti černé magii. 
  • Šalvěj lékařská dezinfikuje prostor. Její listy se používaly  po staletí k čištění těla od zánětů a hnisání, nebo při křečích. Pročišťuje jak předměty, tak duši. Pomáhá při hledání vlastní cesty.  
  • Růže je přírodní afrodiziakum a podporuje lásku k sobě. 
 A nyní přejděme k praxi. 
 
Vytvořila jsem pro tebe dvě videa. V jednom je návod, jak používat již hotová vykuřovadla. V druhém je, jak si vytvořit vlastní vykuřovadlo.  
Vědomí, jaká kouzla byliny umí, i ty nyní můžeš použít byliny k vlastnímu prospěchu.
Pokud si nic tvořit nechceš, nebo nemůžeš, využij nabídku mého eshopu. Nabídka je pestrá a magická. Podívej, jak může vykuřovadlo z Vrbiček účinkovat: 
Návody pro tebe připravila Lucie Kubů z Vrbiček, praktická léčitelka.
používám sílu bylin a vědomí k tomu, abychom byli zdraví. 
Můžeš mně sledovat na YT.
Pokud vnímáš, že mysl a vědomí spolu souvisí, můžeš si stáhnout můj program na uvolnění srdce zdarma

 

Zanechat komentář